Ogłoszenia parafia Gołkowice 10 maj 2020 r

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Po południu o 15.00  Nabożeństwo majowe i Msza Św.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
 3. We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.  
 4. W środę o godz. 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W środę przeżywamy 13 maja – Dzień Fatimski. O  godz. 17.00 Różaniec – prosimy, aby różaniec prowadziło Koło Radia Maryja, o 17.30 Godzinki i  Msza Św. Nie będzie procesji z  śpiewy z lampionami wykonamy w kościele. Serdecznie zapraszamy na modlitwę do MB Fatimskiej.  
 6. W czwartek wspomnienie  Św. Macieja Apostoła i modlitwy do Świętej Rity.
 7. W sobotę wspomnienie Św. Andrzeja Boboli. Imieniny Biskupa Ordynariusza
 8. Zapraszam wszystkich  na nabożeństwa majowe.
 9. Msze Św. w kaplicy w Skrudzinie: pon., wt. i śr. o 17.00; czwartek, piątek, sobota o 7.00.  
 10.  Zapowiedzi przedmałżeńskie
 11.   W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
  1. Nowożeńcy: Iwona Zagórowska i Kamil Michalik
  2. Ewelina i Marek Zaremba z Gołkowic Dolnych
  3. Bożena i Władysław Baziuk z Nowego Sącza
  4. Janik Marcin z rodzina ze Skrudziny.
  5. Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Górnych
  6. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
 12.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
 13.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
 14.  Uprzejmie prosimy przedstawicieli Rad i osób, które zbierają fundusze na budowę kościoła oraz grupowych o zbieranie ofiar, przy zachowaniu wymaganej ostrożności. Zostało wykonanych wiele prac w nowym kościele. Musimy zapłać za wykonaną pracę i materiały. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelka pomoc.
 15.  W nowym kościele powoli stopniowe są wykonywane witraże. Uprzejmie proszę, aby nasza Parafia, wszyscy parafianie wraz z Ks. proboszczem Kazimierzem ufundować witraż numer 4 . Przedstawiający objawienie się Jezusa Św. Antoniemu. Witraż numer 3 z tej serii funduje Parafia Św. Floriana w Krakowie wraz ze swoim proboszczem, prałatem, naszym rodakiem Ks. Grzegorzem Szewczyk. Uprzejmie proszę o dokonywanie wpłat na konto parafialne z dopiskiem witraż. Witraże są przedstawione na stronie internetowej.
 16.  Uprzejmie proszę, aby pomóc znaleźć sponsorów wśród naszych krewnych lub znajomych fundatorów na następne witraże.