Informacje dla dzieci klas trzecich i ich rodziców

Informacje dla dzieci klas trzecich i ich rodziców:

1. Pierwsza spowiedź Święta: sobota 13 maja 2023 rok: godzina 8.45: nabożeństwo, modlitwy o godz. 9.00 Spowiedź Święta. Najpierw spowiadają się dzieci potem dorośli( na sobotę przynosimy książeczki do modlitwy)
2. Pierwsza Komunia Święta: 14 maja 2023 rok, godzina 10.45 gromadzimy się przed kościołem o 11.00 I Komunia Św.

Biały Tydzień:

1. Poniedziałek – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych – przynosimy świecę od chrztu. Wybieramy i zamawiamy zdjęcia.
2. Wtorek: dzień modlitwy za misje, dzieci w krajach misyjnych. Wszyscy składamy ofiary podczas Mszy Św. na misje ( kopertki misyjne)
3. Środa: modlimy się do świętych – szczególnie Św. Antoniego i Św. Rity
4. Czwartek: 18 maj 2023 rok pielgrzymka do Kalwaria Zebrzydowska; Rabkoland w Rabce . Zabieramy stroje od Komunii do reklamówek. Stroje ubieramy na Kalwarii. Wyjazd: o godz. 6.00 z Gołkowic parking przy kościele. Powrót między godziną 17.00 – 18.00
5. Piątek poświęcenie wszystkich pamiątek i rzeczy, które otrzymaliśmy na I Komunię Św. Przynosimy między innymi różańce, książeczki, książki, albumy, Pisma Św.
6. Sobota: Podziękowania wszystkim osobom, które przygotowały Komunię Św. i były obecne na uroczystości. Dziękujemy rodzicom, rodzicom chrzestnym, babciom i dziadkom. W sobotę zakończenie Białego Tygodnia.

Dzieci biorą udział w strojach komunijnych:

• Boże Ciało 8 czerwiec 2023 r. o godz. 9.00
• W Oktawie po Bożym Ciele o 6.30 albo o godz.18.00