Ogłoszenia Parafia Gołkowice 7 marzec 2021 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Niedziela adoracyjna. Msze Św. o godz.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic. Ze względu na drogi krzyżowe tej zmiany dokonajmy w własnym zakresie. Przy wyjściu proszę zabrać kartki z wyjaśnieniem intencji na marzec.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
  4. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego
  5. W środę  o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek modlimy się do Św. Rity
  7. Droga Krzyżowa:  Kaplica w Skrudzinie: w piątek po Mszy Św.  o godz.: 17.00  w niedziele  po Mszy Św. o godz.8.00 i w  Gołkowicach w piątek o godz. 18.00 i w niedzielę  Kalwaryjska Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 7.00.
  8. Gorzkie Żale: w Gołkowicach w niedziele: o godz. 12.00 i 16.00 i potem Msza Św..
  9. W kaplicy w Skrudzinie: 14.00 i po Gorzkich Żalach w Wielkim Poście Msza Św.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego = 3400 zł. Bóg zapłać
  11. W przyszłą niedzielę składka na budowę nowego kościoła . Dziękuję za wszystkie ofiary na ten cel. Uprzejmie prosimy o składanie ofiar na dalsze prace.
  12. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych  oraz Gołkowic Górnych
    • Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych  oraz Gołkowic Górnych
    • Kazimiera Gorczowska z rodziną  – Gaboń Praczka
    • Osobom i rodzinom, które wpłacają na konto parafialne
    •  wszystkim ofiarodawcom anonimowym.
  13. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
  14. Ksiądz proboszcz z całego dziękuje, w związku z imieninami Św. Kazimierza: za modlitwę, życzenia i różne prezenty: Księżom, Siostrom Zakonnym, osobom, które zorganizowały te imieninowe uroczystości;  wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzinom, seniorom, stowarzyszeniom, grupom, służbie ołtarza, pracownikom, dyrekcjom szkół, chórowi, sołtysom, przedstawicielom rad, wszystkim, za wszelkie dobro.  Podziękowania za wiele wyświadczonego dobra  kieruje dla firm oraz  ich właścicieli  za wszelką pomoc i dobro – Bóg zapłać.
  15.  Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
  16. Poświęcenie i konkurs palm, o ile warunki na to pozwolą,  będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
  17. Bóg odwołał do wieczności: + Jan, Wojciech Muszyński z Gołkowic Dolnych = 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu oraz + Adama Janor z Gołkowic Górnych = 6 Mszy Św. od uczestników pogrzebu.
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny/ książeczka z modlitwami do Św. Józefa/,  Niedziela, Promyczek Dobra.
  19. Można nabywać  baranki i świece – paschaliki  na stół wielkanocny oraz zioła z Bożej Apteki.
  20. Zapowiedzi przedmałżeńskie    ……patrz kartka  ..x3 .
  21. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć palmy ręcznie robione iwiele różnych, ciekawych rzeczy.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk