Ogłoszenia Parafia Gołkowice 14 marzec 2021 r.

1. Przeżywamy 4 Niedziele Wielkiego Postu. „ Raduj się Jerozolimo”  Msze Św. o godz. 7.00 (Droga Krzyżowa); o godz. 8:00  (w Skrudzinie – Droga Krzyżowa); 9:00; 10:30 i 12:00 – Gorzkie Żale,  o 14:00 (w kaplicy) – Gorzkie Żale, Msza Św.  i o 16.00 – Gorzkie Żale i Msza Św.
  2. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła i wszelkie inne ofiary na utrzymanie parafii. Bóg zapłać.
  3. We wtorek  koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  4. Środa o godz. 17:30  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
  6. W piątek uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP.
  7. W  kaplicy w Skrudzinie Msze Święte w tygodniu: w środę, dodatkowa w czwartek i piątek o godzinie 17.00.
  8. Próba scholii w sobotę: 20  marca , w sobotę  o godzinie 10.00 na wikarówce.
  9. Zapraszamy na Drogi Krzyżowe w tygodniu i niedziele i na Gorzkie Żale.
  10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Święte. (  podać  program……..)
  11. Wychodząc z kościoła – jeżeli ktoś nie ma –  zabierzmy program rekolekcji.
  12. Na zakończenie rekolekcji 24 marca w środę  na wszystkich Mszach Św. będę zbierane ofiary dla rekolekcjonisty, które przeznaczy na utrzymanie domu Świętego Józefa w Tarnowie.
  13. Z okazji Niedzieli Palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami:
  14. Poświęcenie i konkurs palm będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
  15. W imieniu parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Danuta i Jan Szabla  z Gołkowic Dolnych
    2. Kazimiera Gorczowska z rodziną  – Gaboń Praczka
    3. Pewna Rodzina ze Skrudziny
    4. Pasoń Jan z Nowego Sącza

16. wszystkim ofiarodawcom anonimowym, osobom i rodzinom, które przekazują ofiary na budowę kościoła, montaż organów, utrzymanie parafii i wiele innych prac. Można nabyć gazety: Gość Niedzielny;  Niedziela w których są dodatki poświęcone Św.
  17. Prosimy o składanie różnych darów do koszy Caritas .
  18. Można nabywać świece, baranki  na stół wielkanocny oraz modlitewniki do Świętego Józefa  i inne wydawnictwa.
  19. Pan Bóg odwołał do wieczności + Śp. Marię Klimczak z Gołkowic Dolnych, w Jej intencji zostanie odprawionych 15 Mszy Św. od uczestników, pogrzebu i inne zamówione.
  20. Msze Św. które zostały przekazane Księzom rodakom są wywieszone na tablicach ogłoszeń i umieszczone na stronie internetowej naszej parafii.
  21. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć palmy ręcznie robione i

wiele różnych, ciekawych rzeczy.

22. Dzisiaj zapraszamy na kiermasz świąteczny w kaplicy w Skrudzinie po Gorzkich Żalach i również po Mszy Św. o godzinie 14.00.
  23. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk