Ogłoszenia parafialne 28 kwietnia 2019 r

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocną. Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj jest Niedziela synodalna. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; o 12.00: po południu o godz. 15.00 Modlitwy do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na Caritas, pomoc potrzebującym.
  3. Dzisiaj OSP w Gołkowicach zaprasza na uroczystości poświęcenia nowego samochodu i spotkania rodzinne. Uroczystości będą się odbywać za starym kościołem.
  4. We wtorek przeniesiona liturgiczna uroczystość Świętego Wojciecha.
  5. W środę  1 maja wspomnienie, Święto Józefa robotnika. Święto pracy.
  6. Z okazji najbliższych świąt udekorujemy nasze domu, mieszkania flagami narodowymi.
  7. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
  8. W kościele nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. o 18.00, w niedzielę przed Mszą Św. o godz. 15.00.  W kaplicy w maju, Msze Św. i nabożeństwa majowe przez cały tydzień w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00 a w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00 ( rano). W niedzielę po Mszy Św. o 8.00.  Zapraszam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych, całe rodziny, szczególnie dzieci.
  9. W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30
  10.  W czwartek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy na to spotkanie.
  11. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w niedziele. Po południu o godz. 15.00. Odpust w Olszance.
  12. W sobotę Święto Św. Floriana męczennika patrona strażaków. Módlmy się za wszystkich strażaków i ich Rodziny.
  13. W tym tygodniu przeżywamy: I czwartek miesiąca W czwartek Godzina Święta od 17.00. Prosimy Koło Radia Maryja o prowadzenie adoracji I Piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojada od 8.00. W piątek modlimy się i wspieramy materialnie misje święte. I Sobota miesiąca. O godzinie 17.00 adoracja Pana Jezusa.
  14.  W sobotę jest pierwsza Spowiedź Św. dzieci klas III. Gromadzimy się o 8.45 na nabożeństwo pokutne  od 9.00 spowiedź Św.
  15.  W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11.00. Z tego powodu  zostały zmienione godziny Mszy Św.: o 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.00; 11.00: uroczystość I Komunii i o 15.00 nabożeństwo majowe i Msza Św.
  16.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
  17.  Bóg odwołał do wieczności: + Henryka Olszowskiego, w Jego intencji zostanie odprawionych 19 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i Wojciecha Owsiankę w Jego intencji zostało zamówionych 170 Mszy Św. Dziękujemy rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę kościoła, ofiary te wyniosły 1600 zł.
  18. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu + Wojciecha Owsianki = 1600 zł
    2. Pewna rodzina i pewna osoba z Gołkowic Dolnych
    3. Pewnej osobie z Gołkowic Górnych
    4. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
  19. Zapowiedzi przedmałżeńskie………….x4 …..kartka
  20.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny , Niedziela i inne.
  21.  Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych, dzisiaj w uroczystościach OSP Gołkowice.
  22.  W nowym kościele są wykonywane tynki akustyczne, malowanie, montowane parapety wewnętrzne. Wspierajmy to piękne dzieło, by dalej kontynuować te prace.